info@mahrokhmed.com

کلینیک زیبایی ماهرخ

کلینیک زیبایی ماهرخ

خدمات ما

به نام خدا

خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد. بنا براین اندیشه زیبا شایسته و بایسته هر انسانی است که علاوه بر زیبنده شدن به زیبایی درونی اززیبایی ظاهری نیز برخوردار باشد تا علاوه برآن تاثیر بسیارشگرفی بین  بین تمام انسانها، جهان هستی نیز دربر گیرد.

لذاعلم نوین پزشکی با پیشرفت در تمام زمینه ها از جمله جراحی و زیبایی مسیر انسان را برای رسیدن به هدف خود سهل و آسان کرده است. کشور ما، ایران نیز با همگام شدن با این علم نوین، گامهای موثری را برداشته است. کلینیک و مراکز متعددی برای ارائه خدمات در سراسر ایران از جمله تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال فعالیت هستند، در بین این مراکز، کلینیک زیبایی روشا با سابقة درخشان از جایگاه ویژه ای برخورداراست.

این کلینیک ضمن برخورداری از یک محیط زیبا و دلنشین برای مراجعه کنندگان عزیز، زیر نظر متخصصین و پزشکان زیبایی با کادری مجرب در ارائه تمام خدمات زیبایی از جمله هایرفتوتراپی، لیزرموهای زائد، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، مزوتراپیک( سرو صورت لاغری)، پی  آرپی، سابسیژن ….  با دستگاههای مجهز و به روز دنیا پیشگام بوده و با بیماران تا حصول نتیجه مطلوبشان همراه و هم قدم به پیش می رود.

با ما همراه باشید، جوانی و زیبایی را با ما تجربه کنید و از تمام مطالب و مقالات علمی پزشکی روز دنیا را از سایت ما پیگیر باشید.